Szanowni mieszkańcy gminy Kolno,

Z ogromną radością informujemy, że już w najbliższą środę (26.06.2024 r.), otwieramy w gminnym ośrodku kultury punkt konsultacyjny programu dotacji "Czyste Powietrze".

Został on stworzony specjalnie z myślą o Waszych potrzebach, a wszyscy zainteresowani znajdą go w każdą środę w godzinach 8 - 14 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnie! 

Jeśli rozważacie Państwo skorzystanie z dotacji lub chcielibyście uzyskać pomoc w złożeniu wniosku, zaplanowaniu inwestycji czy po prostu skonsultować swoje możliwości w programie, zapraszamy Was serdecznie do naszego punktu konsultacyjnego.

ECO4Planet Sp. z o.o. tworzy zespół specjalistów z pasją do ekologii i innowacji, działającym na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony środowiska naturalnego w całej Polsce. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań, które redukują emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Kompleksowo wspieramy beneficjentów w zdiagnozowaniu poziomu wsparcia, przygotowaniu dokumentacji, złożeniu wniosku i realizacji inwestycji a także z jej rozliczeniem. Jak dotychczas zrealizowaliśmy blisko 5000 inwestycji na terenie całego kraju.

W listopadzie ubiegłego roku wygraliśmy pilotażowy konkurs organizowany przez dysponenta środków w programie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) dot. wyboru operatora programu Czyste Powietrze w woj. warmińsko-mazurskim, wykazując się najwyższymi kompetencjami, zarówno w zakresie kapitału ludzkiego jak i planu realizacji zamówień.

Link do wyników konkursu w pp. Czyste Powietrze - Operatorzy w woj. warmińsko-mazurskim na rządowej stronie NFOŚiGW:

https://czystepowietrze.gov.pl/partnerzy/operatorzy/warminsko-mazurskie/wyniki-konkursu

Dlatego jeżeli chcesz:

- wymienić piec

- docieplić budynek

- wymienić okna lub drzwi 

Odwiedź punkt konsultacyjny i ustal co Ci się należy! Nasz wykwalifikowany doradca jest gotowy służyć Wam profesjonalną pomocą zupełnie za darmo. 

📍 Lokalizacja: Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie. Kolno 25, 11-311 Kolno

📞 Kontakt: +48 505 516 117

Nie wahajcie się skorzystać z tej wyjątkowej okazji! Serdecznie zapraszamy! 🌟

Zespół ECO4Planet Sp. z o.o.

Osoba do kontaktu w sprawie:

Monika Bąkolik – podinspektor

ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami

tel. 89 716 32 26 wew. 24