Nasi zawodnicy Klubu Sportowego „Tęcza Kruzy” wraz z kolegami z Klubu Sportowego w Łupkach pojechali reprezentować nasze województwo podczas X Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Olimpiad Specjalnych w Licheniu. Sportowe zmagania trwały trzy dni, to był bardzo pracowity czas. Podczas tego spotkania na koniec zawodów odbyło się losowanie rywalizujących ze sobą województw na Światowe Letnie Igrzyska Olimpijskie w Abu Dhabi. Podczas losowania szczęście uśmiechnęło się właśnie do Naszych zawodników. Wylosowano koszykarzy z województwa kujawsko-pomorskiego. Zespół uzupełniony zostanie również zawodnikami z drużyny województwa warmińsko-mazurskiego.
Pragniemy poinformować, iż nasza wychowanka Małgorzata Jezierska została wylosowana do składu podstawowego, zawodnikami rezerwowymi są Sławek Zając, Kamil Banach i Dominik Zastawny. Przed nimi bardzo dużo pracy min, obóz przygotowawczy gdzie odbywać się będą treningi i badania lekarskie. Wtedy też zostanie ustalony ostateczny skład.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem!!!

https://www.lm.pl/sport/informacja/115601/koniec_turnieju_olimpiad_specjalnych_mamy_kadre_na_igrzyska