Dnia 25.11.2017r zakończyliśmy II Halowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych „Volley Mix 2017”. Tego dnia odbyły się również dwa ostatnie mecze VI kolejki:

ISKRA KABINY - PIDŻAMERSI   -   3:0 (25:18; 25:12; 25:17)

KOLNIAKI - ŻUBRY     - 3:1 (25:12; 25:14; 25:27; 25:14)

Końcowa tabela klasyfikacji wygląda następująco :

KOLNIAKI               -   I miejsce

ISKRA KABINY       -   II miejsce

PIDŻAMERSI         -   III miejsce

ŻUBRY GÓROWO -   IV miejsce

II Halowy Turniej Piłki Siatkowej „Volley Mix 2017” odbył się w dn. 01.10 - 25.11.2017 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kolnie. Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie „Moje miejsce Kolno” w ramach realizacji zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez prowadzenie szkoleń sportowych, organizację imprez sportowych i rekreacyjnych - SPORT I TANIEC - II Halowy Turniej Piłki Siatkowej oraz pokaz zumby”.

Do rozgrywek zgłosiło się zgodnie z regulaminem imprezy 4 drużyny z terenu Gminy Kolno.

Zaangażowanie wszystkich zawodników drużyn w walce o zwycięstwo przerosło nasze oczekiwania. Szczególne gratulacje należą się dla najmłodszych uczestników, którzy zrobili bardzo duże postępy w swojej grze w porównaniu do roku poprzedniego. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami, medalami i dyplomami. Były też upominki dla najmniejszych uczestników - kibiców, którzy dzielnie wspierali swoich rodziców w rozgrywkach.

Ponadto wybrano najlepszą zawodniczkę i zawodnika Turnieju, którzy otrzymali statuetki MVP :

- zawodniczka - Małgorzata Pawłowska z drużyny ŻUBRY GÓROWO - statuetka ufundowana przez Panią Agnieszkę Jeziorek

- zawodnik - Wojciech Bondar z drużyny KOLNIAKI.

Wspomnijmy również, że w dn.19.11.2017r zawodnicy drużyn biorących udział w Turnieju, byli na wyjazdowym meczu INDYKPOL AZS OLSZTYN - CUPRUM LUBIN w Olsztynie.

Dziękujemy sędziemu - Panu Andrzejowi Garbino - za profesjonalne i sprawiedliwe sędziowanie wszystkich meczy, dziękujemy serdecznie Wójtowi Gminy Kolno, wszystkim sponsorom, Zarządcy sali gimnastycznej Pani Justynie Niedzielskiej, wszystkim członkom Stowarzyszenia „Moje miejsce Kolno” za pomoc w organizacji Turnieju oraz wszystkim uczestnikom - zarówno zawodnikom jak        i kibicom.

            II Halowy Turniej Piłki Siatkowej „Volley Mix 2017” uważamy za zamknięty i już dzisiaj namawiamy do przygotowań i treningów na następny Turniej.

                                                                                 

                                                                                                     Organizator

                                                                                  Stowarzyszenie „Moje miejsce Kolno”