Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/kolno/domains/kolno-gmina.pl/public_html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Podczas obrad XIV sesji Rady Gminy Kolno, która odbyła się w dniu 09 marca 2016 roku o godz. 1200 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kolnie.

Podjęto następujące uchwały i przyjęto sprawozdania:
1) Sprawozdanie z działalności w 2015r. Gminnego Ośrodka Kultury w Kolnie oraz filii GOK – „Centrum Kultury w Bęsi".
2) Sprawozdanie z działalności Biblioteki Publicznej Gminy Kolno z siedzibą w Lutrach za rok 2015.
3) Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolnie w 2015r.
4) Sprawozdanie z realizacji Rocznego Programu Współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami za 2015 rok.
5) Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie określenia Programu Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi oraz Zapobiegania Bezdomności Zwierząt na terenie Gminy Kolno na 2016r
6) Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kolno na lata 2016-2027
7) Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu Gminy Kolno na 2016r
8) Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie poboru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso.
9) Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie przyjęcia „Regulaminu korzystania z sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Kolnie"
10) Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno zmieniającej uchwałę w sprawie Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolnie
11) Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie zatwierdzenia Planu Pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Kolno.
12) Przedstawienie sprawozdań z działalności stałych komisji w 2015r oraz planów pracy stałych komisji na 2016r.

Ponadto Wójt Gminy Kolno z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa - Opiekuna i Gospodarza Wsi podziękował Sołtysom naszej Gminy za dobrą współpracę oraz skierował słowa uznania i podziękowania za wszystkie działania podejmowane na rzecz Gminy Kolno i lokalnej społeczności.