1 

 

Starosta olsztyński Małgorzata Chyziak na ręce gospodarza uroczystości, wójta gminy Kolno Henryka Dudy, przekazała list okolicznościowy i zestaw piłek dla młodzieży. – Trudno przecenić rolę aktywności fizycznej w ogólnym rozwoju człowieka, zwłaszcza młodego. Uprawianie sportu to nie tylko wzmacnianie tężyzny, ale też walka z własnymi słabościami, nauka uczciwej rywalizacji, kształtowanie kręgosłupa moralnego, wzmacnianie siły woli i inwestycja w umiejętności interpersonalne. To wszystko będzie procentowało w dorosłym życiu, gdy niejednokrotnie trzeba będzie mierzyć się z sytuacjami stresowymi. Gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia. Budowa nowoczesnej sali sportowej to dobrze ulokowane fundusze, a działania na rzecz dzieci i młodzieży są najlepszą z możliwych inwestycji. Życzę Państwu, by sala tętniła życiem i stanowiła motywację do realizacji kolejnych, równie udanych, przedsięwzięć – czytamy w liście od starosty.

 

Więcej na stronie powiatu olsztyńskiego pod linkiem:

Otwarcie hali sportowej w Kolnie