Radość i duma nas rozpiera. Największa inwestycja w Gminie Kolno została oficjalnie otwarta!!! Spełniło się w końcu marzenie nie tylko uczniów, ale i wielu z nas. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu znamienitych Gości, m.in. Posłowie, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Pani Sylwia Jaskulska i Starosta Olsztyński - Pani Małgorzata Chyziak oraz wielu Wójtów i Burmistrzów z naszego powiatu.

Dziękując Panu Markowi Gustawowi Brzezinowi - Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego za udzielone wsparcie finansowe, na ręce Pani Marszałek Sylwii Jaskulskiej, została wręczona statuetka, jako wyraz wdzięczności Zarządowi Województwa, bo bez takiej decyzji nasza inwestycja nie miałaby szans powstać z takim rozmachem.

Występy artystyczne uświetniły całą Uroczystość. Było pięknie!!! Zobaczcie sami.

Projektanci Sali gimnastycznej - mgr inż. arch. Radosław Przybylak i Bogdan Przybylak.

Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w organizację dzisiejszej Uroczystości.
Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji. Kolejne informacje z otwarcia sali na naszym portalu w poniedziałek. Zapraszamy.