W dniu 24 lipca 2024r. miała miejsce uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu, którym został podkom. Piotr Jankowski. Funkcjonariusz dotychczas pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Olsztynie. Akt powołania otrzymał z rąk insp. Stanisława Moroz, Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie.

Podczas uroczystości Wójt Gminy Kolno- Mariusz Wrona pogratulował nowemu Komendantowi oraz życzył dalszych sukcesów na zajmowanym stanowisku licząc na owocną współpracę w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Kolno.

Spotkanie było także okazją do złożenia życzeń wszystkim funkcjonariuszom Policji, z okazji ich święta, przypadającego 24 lipca.

Panu Komendantowi życzymy wszelkiej pomyślności na nowym stanowisku.