W nadchodzący piątek i sobotę 15 i 16 marca 2024 roku uczniowie szkół wchodzących w skład Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno-Wychowawczego
w Kruzach, po raz kolejny wezmą udział w świątecznej zbiórce żywności w punktach handlowych znajdujących się na terenie naszej gminy. Wolontariusze działać będą w sklepach: Lewiatan w Kolnie, Lewiatan w Bęsi, Groszek w Lutrach oraz sklepie spożywczym w Kruzach. Wszystkich mieszkańców naszej gminy gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji, która od wielu lat wspiera organizacje charytatywne i osoby potrzebujące wsparcia żywnościowego. Nie bądźmy obojętni – wkładajmy do specjalnie oznaczonych koszyków produkty z długim terminem ważności, takie jak mąka, ryż, makaron, olej, konserwy czy słodycze. Tak prosty gest - podzielenie się posiłkiem pozwoli wielu osobom godnie przeżyć piękny czas świąt wielkanocnych.

Bank żywności plakat