Ogłaszamy Mikołajkowy konkurs plastyczny pod hasłem:

„Dobra energia na Święta”

Konkurs skierowany jest do dzieci z terenu Gminy Kolno (uczniowie szkół odstawowych).

Tematem konkursu jest wykonanie według własnego pomysłu pracy plastycznej związanej z odnawialnymi źródłami energii jednocześnie nawiązując do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia

Technika plastyczna jest dowolna (rysunek, malarstwo, grafika, kolaż, techniki mieszane, itp). Liczy się umiejętność interpretacji tematu konkursu, jakość wykonania i oryginalność Celem konkursu jest podnoszenie świadomości ekologicznej w obszarze tematyki związanej z zagadnieniem energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, poszerzenie wiedzy, rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości na kwestię ochrony powietrza wśród mieszkańców Gminy Kolno

Rosnące zapotrzebowanie energetyczne i zmiany klimatyczne, sprawiają, że wiedza na temat funkcjonowania sektora energetycznego, ochrony środowiska i nowoczesnych rozwiązań to niezwykle ważny element kształcenia młodych pokoleń

Prace plastyczne wraz z kartami zgłoszeniowymi należy składać do Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie do dnia 5 grudnia 2023r do godz: 17:00 Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie w dniu 6 GRUDNIA 2023 roku podczas zabawy Mikołajkowej dla dzieci

Z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, czekają bardzo atrakcyjne nagrody od zaprzyjaźnionego sponsora firmy BayWa r.e. Global

Regulamin konkursu, karty zgłoszeniowe, szczegółowe informacje dostępne w Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie Kolno 25, tel. 89 716 3227