Drodzy Mieszkańcy!

Na terenie naszej gminy po raz pierwszy rusza SZLACHETNA PACZKA!
Znasz kogoś kto potrzebuje pomocy w gminie Kolno?
Jeśli tak, koniecznie przeczytaj ten post i podaj dalej!

Szlachetna Paczka dociera do biedy ukrytej, której nie zauważamy na co dzień, która jest niezawiniona. Często pojawia się w Rodzinie w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy choroby, a nawet trudno dostępnego i słabo skomunikowanego miejsca zamieszkania utrudniającego podjęcie pracy.

Może znasz kogoś, kto doświadcza takiej biedy. Może wśród Twoich sąsiadów, znajomych, osób, z którymi rozmawiasz w ośrodku zdrowia lub na szkolnym korytarzu jest ktoś, komu Szlachetna Paczka mogłaby pomóc. Już dziś możesz zgłosić taką osobę lub rodzinę do Szlachetnej Paczki. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej, a oryginał dokumentu podpisanego przez przedstawiciela rodziny prześlesz do nas pocztą.

Wszystkie informacje znajdują się tutaj:
https://moja.szlachetnapaczka.pl/zglaszam/witaj

 

PS. Osoby potrzebujące nie mogą zgłaszać się do Szlachetnej Paczki osobiście, ale to właśnie Ty możesz być pośrednikiem pomiędzy potrzebującymi, a Paczką.