Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/kolno/domains/kolno-gmina.pl/public_html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Dnia 30.09.2022 r. Gmina Kolno przeprowadziła procedurę odbioru końcowego inwestycji pn.: „Remont wraz z wykonaniem nowej podbudowy boiska szkolnego
w Kolnie położonego na dz. ozn. nr ew. 119 obręb Kolno, gm. Kolno”.

Dzieciaczki, młodzież i dorośli mogą się cieszyć grą na świeżym powietrzu. Boisko daje możliwość prowadzenia rozgrywek w piłkę siatkową, piłkę ręczną, nożną, koszykówkę.

Wartość inwestycji wyniosła 99 507,00 zł.

Dofinansowanie w wysokości 29 000,00 zł Gmina Kolno otrzymała w ramach pomocy finansowej w formie dotacji celowej ze środków budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na dofinansowanie zadań własnych Gminy w zakresie poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie !