Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023 wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składam serdeczne życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy. Życzę inspiracji do wprowadzania nowych, ciekawych rozwiązań metodycznych na zajęciach z dziećmi i młodzieżą . Niech uda się Państwu zrealizować wszystkie zamierzenia i plany zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Uczniom życzę, aby nadchodzące miesiące nie były tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Życzę najwyższych wyników i znalezienia fascynacji zdobywaną wiedzą. Niech każdy dzień wzbogaca Wasze doświadczenia, które później zaowocują w dalszym życiu.

Rodzicom życzę radości, satysfakcji i wielu wzruszeń z sukcesów osiąganych przez Państwa dzieci.

Życzę wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny był bezpieczny oraz stał się źródłem pozytywnych przeżyć, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych.

                                                                                            Piotr Szulc

                                                                                           Wójt Gminy Kolno