W dniu 9 sierpnia 2022 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnie odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Uroczystego aktu dekoracji „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny, dokonał Wójt Gminy Kolno Piotr Szulc. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie dla samych Jubilatów, ale też ich rodzin – dzieci, wnuków i prawnuków.

Wszystkim Czcigodnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzenia długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic. Niech łączące Was uczucie dodaje Wam sił i wytrwałości na dalsze wspólne lata.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/2601-zlote-gody#sigProId3807c3c622