Pragniemy zacięcić Państwa do korzystania serwisu gospodarczej www.invest.warmia.mazury.pl, który od lutego br. działa w nowej odsłonie

W imieniu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego pragnę zachęcić Państwa do korzystania z serwisu współpracy gospodarczej www.invest.warmia.mazury.pl, który od lutego br. działa w nowej odsłonie.

Zmodernizowana wersja portalu invest.warmia.mazury.pl stanowi internetową platformę łączącą samorząd z inwestorami. Oprócz informacji dla potencjalnych inwestorów dotyczących atutów naszego regionu i procedur inwestycyjnych, serwis zawiera interaktywną bazę terenów inwestycyjnych, informacje o działaniach samorządu skierowanych do przedsiębiorców oraz związanych z promocją gospodarczą regionu.

W szczególności zapraszam do zapoznania się z Regionalną bazą ofert inwestycyjnych https://invest.warmia.mazury.pl/tereny oraz do zamieszczenia w niej informacji o terenach dostępnych na obszarze Państwa gminy. Publikacja oferty w bazie jest całkowicie bezpłatna, a narzędzie to wykorzystywane jest przez pracowników Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działającego w Urzędzie Marszałkowskim do obsługi projektów inwestycyjnych. Z bazy korzystają również przedsiębiorcy szukający lokalizacji do rozwoju swojego biznesu, więc zamieszczenie w niej oferty inwestycyjnej, znacząco zwiększa szanse gminy na pozyskanie inwestora.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania bazy i zamieszczenia w niej ofert inwestycyjnych można uzyskać kontaktując się z Warmińsko-Mazurskim COIE pod numerem tel. 89 512 5182 lub mailowo: coie@warmia.mazury.pl

Zapraszam do nawiązania współpracy i aktywnego korzystania z serwisu gospodarczego www.invest.warmia.mazury.pl.