21 marca 2022r. wystartowała kolejna odsłona konkursu Sternik. To już druga edycja, w której zapraszamy do udziału lokalny biznes, środowiska samorządowe i administrację oraz ochronę zdrowia i organizacje pozarządowe.

Sternik to konkurs dla liderów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy nieustannie trzymają kurs - kurs na innowacje, nowe inwestycje, ekspansje zagraniczną, zrównoważony rozwój. W drugiej edycji chcemy nagrodzić te firmy, szpitale, jednostki administracji, które dynamicznie się rozwijają i potrafią wykorzystać dostępne możliwości, aby wypłynąć na szerokie wody. Konkurs ma za zadanie wyłonić liderów najlepiej radzących sobie w tych trudnych czasach.

Dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Chcemy poznać Państwa historię, aby podzielić się doświadczeniami, które mogą stanowić inspirację dla innych.

Serdecznie zachęcamy do przystąpienia do konkursu, opisania Państwa doświadczeń w "dzienniku pokładowym" i przesłanie załącznika wraz z formularzem konkursowym na stronie: https://www.bgk.pl/sternik/