kolno herbstrazackie godlo

      

Służmy poczciwej sławie, a jako kto może niech ku pożytku dobra wspólnego pomoże”.
Jan Kochanowski

strazak rzymski

 

  Wszystkim funkcjonariuszom, druhom, pracownikom cywilnym oraz weteranom pożarnictwa z terenu działania Gminy Kolno pragnę, podziękować za dar serca oraz dotychczasowe zaangażowanie w bezinteresowne niesienie pomocy bliźnim, w myśl dewizy strażackiej ,,Bogu na chwałę, ludziom na pożytek’’.

Życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia planów i zamierzeń oraz, by św. Florian był dla Was źródłem natchnienia do dalszej ofiarnej służby pożarniczej, a także otaczał swoją opieką Was i wasze rodziny.

 

                                                                       Ze strażackim pozdrowieniem,
                                                                         /-/ Piotr Szulc
                                                                         Wójt Gminy Kolno