OGŁOSZENIE

Informuję, że zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym

została zwołana na dzień 15 marca 2022 roku o godz. 1200

XLVIII Sesja Rady Gminy Kolno

z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Gminy Kolno bez odczytywania.
  3. Informacja o pracy Wójta Gminy Kolno między sesjami.
  4. Zapytania i interpelacje oraz odpowiedzi na zapytania radnych.
  5. Wystąpienia sołtysów.
  6. Sprawozdanie z działalności Biblioteki Publicznej Gminy Kolno z siedzibą w Lutrach za rok 2021.
  7. Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolnie za rok 2021.
  8. Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Kolnie oraz Centrum Kultury w Bęsi za rok 2021.
  9. Sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Kolno w 2021 roku.
  10. Sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Kolno w 2021 roku.
  11. Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kolno na lata 2022-2036.
  12. Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu gminy Kolno na 2022 r.
  13. Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno zmieniającej uchwałę w sprawie wyznaczenia przedstawicieli Gminy Kolno do „Zgromadzenia Związku Gmin EKOWOD”.
  14. Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolnow sprawie przyjęcia Gminnego programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2022-2026.
  15. Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie określenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kolno na 2022 r.
  16. Podjęcie Uchwały Rady Gminy Kolno w sprawie przyjęcia opinii i sprawozdania z lustracji na terenie Sołectwa Wysoka Dąbrowa w dniu 17.02.2022r. Komisji Rolnictwa i Inicjatyw Gospodarczych w celu ustalenia stanu faktycznego dróg prowadzących do gospodarstwa domowego nr 51 w Wysokiej Dąbrowie oraz możliwości ich remontu
  17. Wolne wnioski.
  18. Zakończenie posiedzenia i zamknięcie obrad sesji.

Przewodniczący Rady Gminy

/-/ Krystyna Krasuska

Ogłoszenie - XLVIII Sesja Zwyczajna Rady Gminy Kolno zwołana na dzień 15 marca 2022 roku o godz. 12.00