W związku z prowadzonymi pracami remontowymi na drodze powiatowej nr 1499N ze względów technologicznych w dniu 02.11.2021 r. w godzinach 08:30 - 13:30 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu polegające na czasowym całkowitym zamknięciu dla ruchu zaznaczonego na mapie na czerwono odcinka drogi powiatowej. Zalecany objazd pomiędzy miejscowościami Kominki i Samławki wyznaczony został drogami wojewódzkimi nr 593 i 596. Mając na uwadze powyższe prosimy osoby korzystające z ww. drogi o przejazd ww. objazdem i przepraszamy za utrudnienia.

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku wystąpienia konieczności wykonawca prac zobligowany został do przepuszczenia pojazdów uprzywilejowywanych w przypadku wystąpienia wyższej konieczności.

utrudnienia