JMGOdkodujFoto 04 01 2021

Odkoduj Święta! Rodzinna Gra Terenowa.

Wielkanoc to czas spotkań z rodziną, wspólne przygotowania, to zaduma i przeżywanie Wielkiego Piątku, Wielka Sobota pod znakiem oczekiwania i radość z nadejścia Życia wielkanocną niedzielą.

Wielkanoc to także wspólne ucztowanie, czas złapany w klatkę i trzymany pod kluczem wyłącznie dla najbliższych i… zabawa! Ręka do góry, kto nie lubi lania wody w świąteczny poniedziałek, bitwy na jajka, czy szukania ukrytych pisanek. No właśnie! Poszukiwanie ukrytych kolorowych jajek to głęboko zakorzeniona tradycja, która wciąż ma się całkiem nieźle. Chowamy je dla dzieci w ogródkach, na placach zabaw… a gdyby tak ukryć je w przestrzeniach CAŁEGO Kolna? I gdyby tak poszukali ich także dorośli? Najlepiej zabawmy się wszyscy!

Serdecznie zapraszamy Was do wesołej, rodzinnej, terenowej gry „Odkoduj Święta!”

Przyda się garść informacji dla Uczestników? Uprzejmie prosimy:

Kiedy?

Odpalamy naszą grę w niedzielę wielkanocną, w samo południe. Wtedy też na naszym fb, w wydarzeniu pt.”Odkoduj Święta! Rodzinna Gra Terenowa” pojawią się fotografie fragmentów/elementów/szczegółów architektonicznych i krajobrazowych Kolna, które będą stanowiły podpowiedź w znalezieniu kolejnych stacji gry.

Będzie można zagrać w grę w dowolnym czasie, do niedzieli 11.04.2021’

Gdzie?

Gra odbywa się na terenie Kolna – tak, tak, Kochani, ruszamy od stołów uginających się od pyszności! Palimy kalorie aż miło! Wiosna!

Zasady?

  1. Kliknij „wezmę udział” – będziesz mógł śledzić na bieżąco kolejno odsłaniane informacje dotyczące gry!
  2. Przyjrzyj się 11 fotografiom, które pojawią się w wydarzeniu pt.”Odkoduj Święta! Rodzinna Gra Terenowa” w Wielkanoc o 12:00. Kojarzysz te miejsca? Poznajesz te detale? Wspaniale! Sprawdź się zatem! Miejsca ze zdjęć to rejony, w których ukryliśmy pisanki!
  3. Ruszaj w teren w poszukiwaniu kolorowych jajek! WAŻNE! Koniecznie zabierz ze sobą: dobre towarzystwo, świetny nastrój i telefon z aparatem lub aparat!
  4. Zrób zdjęcie każdej znalezionej pisance – to dowód w sprawie! Ponadto na każdym z 11 jajek znajdziesz symbol – zdjęcie przyda się więc do późniejszego odkodowania hasła naszej gry po powrocie ze spaceru!
  5. Lany poniedziałek to świetny moment na rozwiązanie kodu! O godzinie 17:00 opublikujemy w wydarzeniu tłumaczenie do tajemniczych symboli z ukrytych pisanek, a Wy będziecie mogli odkodować hasło gry!
  6. Wyślijcie nam w dyskusji pod wydarzeniem hasło, które udało się Wam ułożyć! My serdecznie Wam pogratulujemy, a 10 pierwszych zgłoszeń nagrodzimy!

Pytania?

Zachęcamy do kontaktu w razie wątpliwości: gok.kolno@wp.pl lub 089 716 32 27

Życzymy fantastycznej zabawy!

Zespół Gminnego Ośrodka Kultury w Kolnie