Koło Gospodyń Wiejskich w Bęsi w ubiegłym roku 2019 podjęło się ważnego przedsięwzięcia na rzecz naszej wsi jakim była naprawa drogi gruntowej w Bęsi,
Droga wtym miejscu była wielokrotnie naprawiana, lecz opady deszczu zmywały ją i niszczyły.
Aby utwardzić ją poprzez ułożenie betonowych, płyt Koło Gospodyń Wiejskich w Bęsi zbierało na ten cel środki np. ze sprzedaży ciast na festynach. Włączyła się też do tego Rada Sołecka Sołectwa Bęsi oraz osoby prywatne.

Udało się !!!!!!!

Dzięki usilnym staraniom w dniu dzisiejszym ruszyły prace pełną parą i na drogę układane są betonowe płyty. Głównych prac budowlanych podjął się swoją koparką mieszkaniec Bęsi pan Mariusz TALAREK.
Naprawiona, utwardzona droga będzie służyła naszym mieszkańcom. Za pomoc i zaangażowanie gorąco dziękujemy Wójtowi Gminy Kolno panu Piotrowi Szulcowi oraz panom: Mariuszowi Talarek, Wojciechowi Papierzyńskiemu, Radkowi Ugarenko, Wiesławowi Rawa, Stanisławowi Talarek, Markowi Piskorz, Mariuszowi Sidor, Stanisławowi Śmigiel.
Dziękujemy również za wsparcie: radnemu Rady Gminy w Kolnie panu Marcinowi Czarnecie oraz panu Cezaremu Narkiewicz

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/1959-naprawa-drogi-gruntowej-w-besi#sigProId7ed97a8152