JMGslider 10 09 2019

Już drugą dobę prowadzone są poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Bęsi Panem Bronisławem Narkiewiczem. Wczoraj (08.10.2019r.) około godziny 10:00 81-letni mężczyzna wyszedł na grzyby i do chwili obecnej nie wrócił do swojego domu oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. W akcji poszukiwawczej, olsztyńskich policjantów wspierają funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie strażacy ochotnicy z OSP Kolno i OSP Lutry, Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Klebark Wielki i wolontariusze z PCK. Obecnie, poszukiwacze przeszukują okoliczne lasy w pobliżu miejscowości Bęsia. Do chwili obecnej nie udało się odnaleźć zaginionego 81-latka.

Wczoraj (08.10.2019r.) około godziny 10:00 zaginął 81-letni mieszkaniec Bęsi Pan Bronisław Narkiewicz. Mężczyzna poszedł na grzyby w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną. Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego 81-latka. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Bronisława Narkiewicza proszony jest o jak najszybszy kontakt z najbliższą jednostką policji.

W chwili zaginięcia 81-latek miał ze sobą koszyk wiklinowy i poruszał się o lasce. Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru zielonego, szare spodnie a na głowie miał kapelusz koloru szarego. Wg relacji rodziny,81-latek cierpi na niedosłuch i korzysta z aparatów słuchowych, które wychodząc na grzyby zostawił w swoim domu.

Więcej informacji na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod adresem:

http://www.olsztyn.policja.gov.pl/o02/dzialania-policji/pomoz-policji/62378,Biskupiec-Trwaja-poszukiwania-za-zaginionym-81-letnim-Bronislawem-Narkiewiczem.html