zumbakolno

Dnia 23 kwietnia 2016r. na Sali Sportowej przy Zespole Szkół w Kolnie organizowany jest 3 godzinny maraton tańca Zumba. Jest to pierwsza tak duża impreza w nowo oddanym obiekcie. Gościem specjalnym dla miłośników tańca będzie Richard Gormley ZES Zumby , Instruktor Tańca Zumba- Master Classes, Aqua Zumba z Miami na Florydzie. Zajęcia razem z Richardem poprowadzi również Karol Tomczak Instruktor Polskiej Akademii Tańca oraz Katarzyna Tomasiewicz- Instruktor Zumba z Kętrzyna.
Richard promuje zdrowy styl życia poprzez aktywność fizyczną. Pracuje w branży fitness od 2005r. W 2011 roku ukończył Bachelor of Science in Kinesiology na Dalhousie University (Kanada). Jego energetyczne sesje fitnessowe zaprezentowane zostały już w 19 krajach. Jego choreografie powstały na wielu ZIN DVD. Jest bardzo znanym instruktorem w Aqua Zumba oraz Zumba Master Class. Dziś Richard wiele podróżuje, aby nauczać ludzi i dzielić się swoją miłością do ZUMBA.
Jego obecność w naszym kraju, w naszej małej miejscowości jest niewątpliwe niesamowitym wydarzeniem. Richard Gormley przyjął nasze zaproszenie do Polski , zaszczyci nas swoją obecnością podczas eventu. Światowej sławy instruktor poprowadzi zajęcia taneczne właśnie u nas. Jesteśmy niezwykle poruszeni i szczęśliwi. Dokładamy wszelkich starań aby tak duże wydarzenie miało jak najszerszy zasięg. Informujemy media, prasę oraz portale społecznościowe, ponieważ to wyjątkowa i być może
niepowtarzalna okazja zapoznania z Richardem. Taniec Zumba jest coraz bardziej popularny w naszym kraju. W naszym województwie jest bardzo dużo grup, które tańczą Zumba fitness, Aqua Zumba, Zumba kids itp. Pragniemy ich wszystkich zachęcić do wspólnej zabawy 23 kwietnia w Kolnie.

Cena biletu: 30 zł / do 22 kwietnia
40 zł / w dniu imprezy

Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnie, lub pod nr tel. 788 899 317, 791 542 501

Do zobaczenia !