Szanowni Państwo,

Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie zaprasza do korzystania z wiosennej oferty kulturalnej.

  • Już w przyszły czwartek (28 kwietnia) o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie ze sztuką teatralną. Teatr "Na przekór" z Biskupca wystawi dla Państwa spektakl pt. "Zaginiona", w którym spotkają kobiety w różnym wieku, z różnym bagażem życiowym oraz różnym spojrzeniem na świat...
  • Do 30 kwietnia trwa również nabór do pracowni dziennikarskiej przy GOK. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - bez względu na wiek. Plany pracowni obejmują praktyczne spotkania połączone z tworzeniem pisma, wizyty gości-ekspertów z mediów Warmii i Mazur z warsztatami oraz wyjazdy na wydarzenia kulturalne w regionie. Prawdziwa gratka, nauka i zabawa! Zachęcamy!
  • Ponadto wciąż namawiamy do dołączenia do energetycznej grupy zumbowiczów, która spotyka się w każdą środę o godzinie 17:30.

Niech Moc będzie z Wami!

 

Zaginiona

 

dziennikarstwo nabor