Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi życzę satysfakcji z realizacji jakże ważnych zadań, sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Nich praca z młodym pokoleniem naszych mieszkańców niesie ze sobą poczucie spełnienia i dostarcza mnóstwo radości. Bądźcie obok dzieci, tak by mądrze pomagać im w budowaniu poczucia sprawczości i własnej wartości.

Z wyrazami wdzięczności za codzienną pracę

                                                                                                            Piotr Szulc

                                                                                                         Wójt Gminy Kolno

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://kolno-gmina.pl/edukacja/aktualnosci/2978-dzien-edukacji-narodowej#sigProId1f55e3f074