Zaproszenie do ogólnopolskiej akcji społecznej pn.: „Gmina jak malowana”

Szanowna Pani / Szanowny Panie,
Korzystają już Państwo z naszej bazy materiałów dydaktycznych dostępnej on-line? Dzieci i podopieczni placówek w Państwa gminie kolorują dobrze znanego im Profesora Zdrówko i podążają wraz z zabawną owieczką po jurajskich szlakach rozwiązując zagadki? Teraz wraz z przyjaznym Jankiem mogą również poznawać zasady bezpiecznego poruszania się na rowerze w czasie zwiedzania atrakcji powiatu żnińskiego.

Opracowana przez nas baza dydaktyczna na stronie www.malowanki.org została właśnie wzbogacona o kolorowankę z zagadkami pt. „Kolorowa przygoda rowerowa”, która w ciekawy dla najmłodszych sposób ukazuje atrakcje powiatu żnińskiego. Tę i inne książeczki można bezpłatnie pobrać, wydrukować i wykorzystać podczas zajęć z najmłodszymi. Zapraszamy wszystkich rodziców, pedagogów i nauczycieli do korzystania z naszej strony internetowej w czasie animacji czasu najmłodszym. Dostępne na naszej stronie publikacje promują wśród dzieci wartości takie jak zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, dbałość o historię i tradycję lokalną. Przypominamy również o możliwości korzystania z naszej strony www.dyplomy.eu, która umożliwia przygotowanie dyplomów, certyfikatów oraz podziękowań.