Obwieszczenie Wójta Gminy Kolno-zawiadomienie stron postępowania o nałożeniu raportu oddziaływania na środowisko i zawieszeniu postępowania-dotyczy "Budowy Farmy Fotowoltaicznej Górkowo o mocy do 12 MW realizowanej na działkach o nr ewid.: 27/7, 27/5, 23/2 obręb 0013 Górkowo, gmina Kolno, powiat olsztyński, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w tym z magazynem energii”.

Szczegóły na stronie Biuletynu Inbformacji Publicznej Gminy Kolno w zakładce: "Obwieszczenia i komunikaty" Obwieszczenie Wójta Gminy Kolno-zawiadomienie stron postępowania o nałożeniu raportu oddziaływania na środowisko i zawieszeniu postępowania - dotyczy "Budowy Farmy Fotowoltaicznej Górkowo o mocy do 12 MW realizowanej na działkach o nr ewid.: 27/7, 27/5, 23/2 obręb 0013 Górkowo, gmina Kolno, powiat olsztyński, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w tym z magazynem energii”