Poznaliśmy finalistów powiatowego etapu XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo". Aż 132 prace nadesłały dzieci i młodzież ze szkół i placówek powiatu olsztyńskiego. Wyróżnionych zostało 17 prac, które będą reprezentowały powiat olsztyński na szczeblu wojewódzkim. 4 kwietnia 2016 roku w sali sesyjnej starostwa odbyło się wręczenie nagród.

Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znalazło się dwoje uczniów  Zespołu Szkół w Kolnie:

II Grupa – w kategorii uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła:

Paulina Kurek – uczennica Zespołu Szkół w Kolnie im. Jana Pawła II, 11-311 Kolno, nauczyciel/opiekun – Anna Jachura

III Grupa – w kategorii uczniowie gimnazjów pierwsze miejsce zajął:

Nikolas Behrendt – uczeń Zespołu Szkół w Kolnie im. Jana Pawła II, 11-311 Kolno, nauczyciel/opiekun – Anna Jachura

Serdecznie Gratulujemy!

Więcej informacji pod adresem:

>>W trosce o nasze bezpieczeństwo<<