Fundacja Fundusz Ziemi Olsztyńskiej rozpoczęła nabór wniosków na stypendia. Dokumenty można składać w terminie od 18 lipca do 22 sierpnia 2022 roku (liczy się data wpływu).

W wyżej wymienionym terminie wnioski o przyznanie stypendiów wraz z załącznikami i zdjęciem na nośniku należy kierować listownie na adres: Fundacja FZO, Starostwo Powiatowe w Olsztynie, Plac Bema 5, 10-516 Olsztyn, z dopiskiem „wniosek”, lub wrzucać do skrzynki podawczej znajdującej się przy urzędzie, albo po wcześniejszym umówieniu, złożyć osobiście w pokoju 219.

Z pomocy programu stypendialnego Fundacji w formie stypendiów ubiegać się mogą absolwenci szkół podstawowych, absolwenci i uczniowie szkół średnich oraz studenci studiów dziennych, (którzy nie ukończyli 26-go roku życia). Wszystkie te osoby muszą być mieszkańcami powiatu olsztyńskiego (nie miasta Olsztyn).

W załączeniu wzór wniosku oraz kryteria i daty składania wniosków stypendialnych na rok akademicki 2022/2023.

Szczegółowych informacji udziela koordynator Fundacji tel. 89 521 05 69 w godz. 10-14 w terminie składania wniosków.

Zachęcamy do składania wniosków.

Kryteria i daty składania wniosków stypendialnych na rok szkolny akademicki 2022 2023