Dokonaliśmy podsumowania Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego - edycja 2022 na szczeblu gminnym. Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci i młodzież ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnej, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych, a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych. Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami, czym samym ustaliła, że w wyniku przeprowadzonych eliminacji wśród nadesłanych z dwóch palcówek oświatowych z terenu Gminy Kolno - laureatami etapu gminnego, kwalifikującego do eliminacji powiatowych zostali:

W grupie I - przedszkola:

1. Majka Walendziak
  2. Olivia Dalkowski
  3. Damian Szlegel

1. Amelia Sowińska
  2. Milena Jeziorek

W grupie II - szkoła podstawowa klasy I – IV:

1. Michalina Dorocka
  2. Jan Chodań
  3. Brajan Czamlet

1. Gracjan Gołębiowski

W grupie III - szkoła podstawowa klasy V – VIII:

1. Natalia Malinowska

Dodatkowo komisja konkursowa postanowiła nagrodzić za udział w konkursie:

1. Agatę Sosnowa

2. Annę Kanigowską

3. Polę Rybicką

4. Adę Augustowską

5. Olę Sadlak

6. Krzysztofa Kotarskiego

7. Dominika Wijatkowskiego

8. Lenę Borczak

9. Macieja Karolczaka

10. Igora Legenza

Szczególne podziękowania składamy, również Pani Małgorzacie Papierzyńskiej - Dyrekcji Przedszkola Samorządowego w Kolnie oraz Pani Elżbiecie Michalak – Dyrekcji Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Lutrach, których zaangażowanie i wkład pracy przyczynił się do tak licznego udziału dzieci i młodzieży w ogłoszonym konkursie.

Życzymy powodzenia w następnych etapach i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::

Ogłoszenie - Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Kolno w dniu 10 marca 2022 roku (czwartek) o godz. 11:00