28 sierpnia 2020 r. zakończono prace w ramach realizacji operacji pn. "Kompleksowa budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej oraz kulturalnej w Gminie Kolno", w wyniku, której poprawiono dostęp do infrastruktury rekreacyjno-turystycznej poprzez budowę placu zabaw i aktywności rekreacyjnej wielopokoleniowej w m. Lutry gm. Kolno.

W ramach inwestycji wykonano piękny, kolorowy, nowoczesny plac zabaw w miejscowości Lutry, wyposażony w zestawy sportowo-rekreacyjne. Na placu zabaw zamontowano urządzenia dla najmłodszych oraz starszych, ustawiono tablice informacyjne, ławki i kosze na śmieci, teren ogrodzono i oświetlono oraz zamontowano na nim monitoring wizyjny.

Inwestycji dokonano dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na podstawie umowy o dofinansowanie Nr 00691-6935-UM1410990/19 z dnia 12 lutego 2020 r.

Życzymy udanej zabawy i bezpiecznego korzystania.

 

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/2028-lutry-doczekaly-sie-placu-zabaw#sigProIdae2a056714