W dniu 3 października 2018 r. Pary małżeńskie z Gminy Kolno, które na ślubnym kobiercu stanęły 50 lat temu, obchodziły swoje Złote Gody. Wójt Gminy Kolno Pan Henryk Duda wręczył medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali:

  1. Państwo Janina i Władysław Białasiewicz
  2. Państwo Maria i Mirosław Hałas
  3. Państwo Janina i Zbigniew Łokuciejewscy

Wszystkim Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzenia długich lat życia w zdrowiu, miłości i dostatku. Niech łączące Was uczucie dodaje sił i wytrwałości na piękne, dalsze wspólne lata.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/1525-zlote-gody-w-gminie-kolno#sigProId6ccc013c03