Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na słotny weekend pełen sztuki!
Wśród propozycji dla odbiorców kultury w wieku 10-101 jest m.in. wystawa komiksowa "Legendy warmińskie" autorstwa Jarosława Gacha, Marcina Wakara i Edwarda Cyfusa, błękitny plener malarski z Natalią Tejs, spektakl Teatru Przebudzeni pt. "Szatnia", koncert Pawła Szymańskiego wraz z udziałem zespołu Pozytywnie Nastrojeni, działającego pod skrzydłami Pawła w GOK oraz szereg warsztatów:
  • tworzenia artystycznych kolaży i ozdobnych pudełek na wspomnienia ("Skarby mojego świata") z Patrycją Bałabańską,
  • tworzenia wianków na drzwi z Iwoną Pietruszewską,
  • tworzenia klimatycznych świeczników na długie, jesienne wieczory z Iwoną Pietruszewską,
  • literacko-plastyczne warsztaty komiksowe oraz tworzenia ilustracji do tekstu z Piotrem Mikołajczykiem.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Zachęcamy i czekamy na Państwa!
 
Wszelkie informacje:
534 148 712
 
Koncert Pawła Szymańskiego z młodzieżą tworzącą zespół Pozytywnie Nastrojeni jest częścią zadania "Cztery Pory Roku" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Program Kultura Dostępna.
 
Spektakl Teatru Przebudzeni jest częścią zadania "Pracownia dziennikarska przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnie, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty - dodaj do ulubionych. Edycja 2022.
 

Wystawa komiksowa "Legendy warmińskie" autorstwa Jarosława Gacha, Marcina Wakara i Edwarda Cyfusa została przygotowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.