TeatrPierwszeKroki

22 maja o godzinie 17:00 zapraszamy Państwa na spektakl, którym chcemy wspólnie z Wami uczcić odmrożenie instytucji kultury.

Kto nas odwiedzi i co zaprezentuje?

Oto szczegóły wydarzenia:

Teatr PIERWSZE KROKI z Pałacu Młodzieży w Olsztynie zaprasza na spektakl przygotowany przez młodzież z pracowni Magdaleny Marek

Skąd w dzisiejszych czasach wziąć spokój?

Może powinniśmy poszukać w mądrościach hellenistycznych Greków?

A może z pomocą przyjdą kursy on-line, webinaria i coachingi?

Czy spokój można kupić, czy trzeba go wywalczyć?

Czy karmi się sugestią innych, czy wewnętrzną siłą?

Jak oderwać się od tego co nas frustruje, niepokoi, a jednocześnie twardo stąpać po ziemi?

Nasze myśli i refleksje ujęliśmy w spektaklu, który powstawał po części zdalnie, po części realnie, hybrydowo.

Przyjmijcie od nas kilka chwil zabawy, uśmiechu, refleksji. Życzymy Wam dystansu do rzeczywistości i do siebie samych, skupienia na relacjach i ludziach. Życzymy sobie i Wam, by nas było stać na święty spokój..."

Warto? Jasne! Serdecznie zapraszamy i rozpoczynamy odliczanie!

Jednocześnie uprzejmie przypominamy i gorąco zachęcamy do odbierania bezpłatnych kart wstępu na sobotni spektakl Teatr Pierwsze Kroki - Pałac Młodzieży w Olsztynie. Do piątku 21.05.2021, do godziny 16:00 możecie Państwo odwiedzać Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie i odbierać wejściówki, rezerwując tym samym swoje miejsce podczas nadchodzącego wydarzenia.

Robimy to z troski zarówno o Państwa wygodę, jak i bezpieczeństwo - talony-rezerwacje pozwolą sprawnie zorganizować Szanowną Publiczność w pandemicznym czasie - bez kolejki, bez niepożądanego dziś gromadzenia się i bez stresu! Cieszymy się przeogromnie, że zobaczymy się wspólnie przy najpiękniejszej chyba okazji - spotkania ze sztuką , jednak Państwa bezpieczeństwo i komfort są dla nas równie wysoko na liście priorytetów. Do zobaczenia!