slider

Wójt Gminy Kolno oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kolnie zwracają się z prośbą o pomoc i wsparcie dla rodziny z miejscowości Bęsia, której ogień strawił cały dobytek.

Czteroosobowa rodzina, w tym trójka dzieci (chłopcy w wieku 17 i 9 lat, dziewczynka lat 11) straciła wszystko w pożarze, który wybuchł w nocy w dniu 8 grudnia 2016 r.

Poszkodowanym zapewniony został lokal, ale PILNIE potrzebny jest cały sprzęt do wyposażenia mieszkania, w tym meble, sprzęt AGD, kołdry, koce itp. Prosimy także o przekazywanie żywności.

Z całego serca prosimy o włączenie się wszystkich w akcję na rzecz Poszkodowanych mieszkańców naszej gminy. Każda udzielona pomoc pomoże zniwelować skutki zniszczenia spowodowane pożarem.

Pomocy rodzinie można udzielać za pośrednictwem GOPS w Kolnie (nr tel. 89 716-32-93 i tam też można dostarczać rzeczy, które będą przekazane Poszkodowanym.

W późniejszym czasie rodzina będzie potrzebowała wsparcia w zakresie wyremontowania lokalu mieszkalnego, głównie w formie materiałów budowlanych.