Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Kochani Rodzice i Uczniowie!

Kończymy dziś rok szkolny 2022/2023. Był to czas ciężkiej pracy całej społeczności szkolnej: nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Teraz wszyscy odczuwamy radość i satysfakcję z osiągnięć minionych miesięcy.

Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom serdecznie dziękuję za efektywną pracę, a rodzicom za współpracę ze szkołą i samorządem. Uczniom zaś gratuluję osiągniętych wyników. Szczególne słowa uznania należą się tym, którym miniony rok szkolny przyniósł znaczące sukcesy w odkrywaniu siebie i swoich pasjach.

Nadszedł czas zasłużonego wypoczynku dla nauczycieli i uczniów. Wierzę, że zostanie on wykorzystany w pełni, by nabrać sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Na czas wakacji życzę wszystkim: bezpiecznego wypoczynku, słońca i radości.

Wójt Gminy Kolno

Piotr Szulc