Fundacja Fundusz Ziemi Olsztyńskiej ogłosiła kryteria i daty składania wniosków o stypendia na rok szkolny/akademicki 2023/2024.

Dokumenty będzie można składać w terminie od 18 lipca do 18 sierpnia 2023 roku (liczy się data wpływu do Urzędu). W wyżej wymienionym terminie wnioski o przyznanie stypendiów wraz z załącznikami i zdjęciem na nośniku kierować należy listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Olsztynie, Fundacja FZO, Plac Bema 5, 10-516 Olsztyn, z dopiskiem „wniosek”, lub wrzucać do skrzynki podawczej znajdującej się przy urzędzie, albo po wcześniejszym umówieniu, złożyć osobiście w pokoju 219.

UWAGA: Kandydaci na Stypendystów, którzy po raz pierwszy będą składali wnioski, przychodzą osobiście!

Szczegółowych informacji udziela koordynator Fundacji tel. 89 521 05 69 w godz. 10-14 w terminie składania wniosków.

Zapraszamy do zapoznania się z kryteriami składania wniosków stypendialnych w załączonym pliku.

Kryteria i daty składania wniosków stypendialnych na rok szkolny/akademicki 2023/2024