JMGslider 01 18 2019
Kochani !
Wszystkie Sztaby WOŚP w całej Polsce spotykają się w niedzielę o godz. 20.00 aby dokończyć światełko do nieba tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry oraz aby uczcić śmierć Prezydenta Miasta Gdańsk..

Kolno również przyłącza się do akcji. Wójt Gminy Kolno, Szef Sztabu w Kolnie oraz wolontariusze zapraszają Wszystkich chętnych na plac Pojednania i Nadziei w Kolnie na godz. 20.00. Tak jak prosili pomysłodawcy z WOŚP zapalimy zimne ognie oraz uczcimy minutą ciszy pamięć zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.Takie nasze światełko do nieba. Dajmy mu wiatr w żagle. Niech gra tak jak obiecał do końca świata i jeden dzień dłużej.Bardzo prosimy o nieprzynoszenie lampionów, fajerwerków itp. ponieważ Szef Sztabu nie wyraża na to zgody. Bądźcie tego dnia z nami !!

Siema !!!