III Halowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych „Volley Mix 2018”

realizowany w ramach zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez prowadzenie szkoleń sportowych, organizację imprez sportowych i rekreacyjnych” współfinansowany przez Gminę Kolno

Dnia 24.11.2018r zakończyliśmy III Halowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych „Volley Mix 2018”. Tego dnia odbyły się również 4 ostatnie mecze VI kolejki:

                PIDŻAMERSI   -   TEJSTYMY - 1:2 (11:25; 25:23; 3:15)

KOLNIAKI - LUTRY     - 2:0 (25:9; 25:15)

FARCIARZE - TEJSTYMY - 0:2 (21:25; 18:25)

PIDŻAMERSI - KOLNIAKI - 0:2 ( 7:25; 4:25)

Końcowa tabela klasyfikacji wygląda następująco :

TEJSTYMY    -   I miejsce

KOLNIAKI     -   II miejsce

FARCIARZE   -   III miejsce

                                 ISKRA KABINY -   IV miejsce

 PIDŻAMERSI   -   V miejsce

LUTRY   -   VI miejsce

III Halowy Turniej Piłki Siatkowej „Volley Mix 2018” odbył się w dn. 01.10 - 24.11.2018 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kolnie. Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie „Moje miejsce Kolno” w ramach realizacji zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez prowadzenie szkoleń sportowych, organizację imprez sportowych i rekreacyjnych - III Halowy Turniej Piłki Siatkowej i I Turniej Tenisa Stołowego”.

Do rozgrywek zgłosiło się zgodnie z regulaminem imprezy 6 drużyn z terenu Gminy Kolno.

Zaangażowanie wszystkich zawodników drużyn w walce o zwycięstwo przerosło nasze oczekiwania. Szczególne gratulacje należą się dla najmłodszych uczestników, którzy zrobili bardzo duże postępy w swojej grze w porównaniu do lat poprzednich. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami, medalami i dyplomami. Były też upominki dla najmniejszych uczestników - kibiców, którzy dzielnie wspierali swoich rodziców w rozgrywkach.

Ponadto wybrano najlepszą zawodniczkę i zawodnika Turnieju, którzy otrzymali statuetki MVP :

- zawodniczka - Paulina Czaplicka z drużyny TEJSTYMY

- zawodnik - Piotr Wróblewski z drużyny TEJSTYMY.

Wspomnijmy również, że w dn.18.11.2018r zawodnicy drużyn biorących udział w Turnieju, byli na wyjazdowym meczu INDYKPOL AZS OLSZTYN - JASTRZĘBSKI WĘGIEL w Olsztynie.

Dziękujemy sędziemu - Panu Andrzejowi Garbino - za profesjonalne i sprawiedliwe sędziowanie wszystkich meczy, dziękujemy serdecznie Wójtowi Gminy Kolno, Wicemarszałek Woj.Warmińsko-Mazurskiego - Pani Wioletta Śląska-Zyśk, wszystkim sponsorom, wszystkim członkom Stowarzyszenia „Moje miejsce Kolno” za pomoc w organizacji Turnieju oraz wszystkim uczestnikom - zarówno zawodnikom jak i kibicom.

            III Halowy Turniej Piłki Siatkowej „Volley Mix 2018” uważamy za zamknięty i już dzisiaj namawiamy do przygotowań i treningów na następny Turniej.

                                                                                 

                                                                                                     Organizator

                                                                                  Stowarzyszenie „Moje miejsce Kolno”