Wczoraj 45 stypendystów wyróżnionych zostało podczas tegorocznej Gali Stypendialnej Fundacji „Fundusz Ziemi Olsztyńskiej”. Samorząd Powiatu Olsztyńskiego.

W kategorii STYPENDIA NAUKOWE – STUDENCI stypendium naukowe trafiło do: Karola Mateusza Kokoszy i Dominiki Aleksandry Walendziak z Gminy Kolno. Ponadto stypendium Karola Kokoszy było Stypendium Specjalnym!

Spośród wyróżnionych najbardziej zaskoczony był Karol Mateusz Kokosza z Kolna, student 5 roku Bezpieczeństwa Narodowego na UWM w Olsztynie. Beneficjent otrzymał specjalne stypendium dla studenta z najwyższą średnią ocen, ufundowane z prywatnych środków przez Panią Starostę Małgorzatę Chyziak i Wicestarostę Pana Andrzeja Abako.

Gratulujemy i cieszymy się Waszymi sukcesami. Życzymy spełnienia marzeń i realizacji kolejnych ambitnych planów. Brawo!

http://www.powiat-olsztynski.pl/stypendysci-wybrani-2/nggallery/page/1