W sobotę 30 czerwca 2018r. w Wysokiej Dąbrowie odbył się festyn wiejski. Już od godziny 14.00 czynne było stoisko wiejskie z przepysznym swojskim chlebem, smalcem, ogórkami małosolnymi, kurczakiem i karkówką z grilla, ciastami i wieloma innymi przysmakami. Festyn otworzył mecz, który wzbudził ogromne emocje. Sportowej rywalizacji nie zabrakło również w późniejszym przeciąganiu liny. Wszystkim wydarzeniom, aż do godziny 19.00 towarzyszyły animacje dla dzieci i dorosłych prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie. Duże wrażenie zrobił pokaz Aikido przeprowadzony przez Dominika (niebieski pas). Od godziny 20.00 trwała wspaniała zabawa do białego rana przy zespole muzycznym „APROPO’S”.

Impreza zorganizowana została przez Mieszkańców Wysokiej Dąbrowy, Sołtysa - Panią Jolantę Białasiewicz, Radę Sołecka oraz Radną Gminy Kolno Panią Elżbietę Nowak.

Gratulujemy Organizatorom! Nawet chmury udało Im się przegonić. Było rewelacyjnie!