W dniu 15 maja 2018 r. w Świątkach podczas Gali Sportu Powiatu Olsztyńskiego Starosta Olsztyński Pani Małgorzata Chyziak wyróżniła wielu, młodych sportowców z terenu całego województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród nominowanych, m.in. w dyscyplinie sportowej kolarstwo był również Mieszkaniec naszej Gminy Paweł Więczkowski, zawodnik Ludowego Klubu Kolarskiego „Warmia” Biskupiec.

Paweł podczas tegorocznego XXXIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Dookoła Jeziora Luterskiego”, który odbył się w dniach 12-13 maja 2018 r. kilkukrotnie stanął na podium w różnych etapach wyścigu, ostatecznie zdobywając I miejsce w „Pucharze Warmii” oraz I miejsce w Mistrzostwach Województwa w kategorii młodzik.

Gratulujemy! Życzymy wytrwałości i kolejnych sukcesów!

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
http://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/1420-mamy-powody-do-dumy#sigProId7d637801e4