W dniu 01.12.2017 r. na zaproszenie Dyrektor Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno-Wychowawczego w Kruzach Pani Agaty Milewskiej, Wójt Gminy Kolno Pan Henryk Duda, odwiedził wychowanków Ośrodka, w związku z zakończoną inwestycją pt. „Likwidacja barier architektonicznych – montaż platformy schodowej na szynie krzywoliniowej w Publicznym Katolickim Ośrodku Edukacyjno-Wychowawczym w Kruzach”. Uroczystość uświetniły występy artystyczne Uczniów.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Olsztyński Pani Małgorzata Chyziak, Prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie Pan Wojciech Ruciński, uczennica Ośrodka Klaudia Klimaszewska, Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej Pani Alicja Krzyżewska oraz Ks. Jerzy Waresiak, który dodatkowo poświęcił windę.

Gratulujemy nowej inwestycji!

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
http://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/1264-z-winda-bedzie-latwiej#sigProIdafad54b57a