W sobotę 30 września Wójt Gminy Kolno Pan Henryk Duda, na zaproszenie Pani Sołtys Jolanty Białasiewicz i Rady Sołeckiej Wysokiej Dąbrowy miał przyjemność uczestniczyć w „Dożynkach Wiejskich”. Uroczyście, spod Kościoła w Unikowie ruszyła piesza pielgrzymka do Kaplicy wiejskiej pw. Krzyża Świętego w Wysokiej Dąbrowie, gdzie Mieszkańcy uczestniczyli we Mszy Świętej Dożynkowo-Odpustowej. Następnie Pani Sołtys zaprosiła wszystkich na poczęstunek do świetlicy wiejskiej, a później był czas na zabawy, gry i konkursy dla rodzin. Nie zabrakło też zabawy dożynkowej przy zespole „Wspomnienie” w świetlicy wiejskiej w Unikowie.

Organizatorom Gratulujemy pięknego przygotowania całej Uroczystości.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
http://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/1206-dozynki-wiejskie-w-wysokiej-dabrowie#sigProIda147f03107