Dokładnie dziś, 18 września, Mieszkanka Kabin - Pani Helena Berg kończy 100 lat!!! Wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym niezwykłym Jubileuszu. Gminę Kolno w Nidzicy reprezentowała trzyosobowa delegacja: Przewodnicząca Rady Gminy Kolno i jednocześnie Sołtys Kabin - Pani Krystyna Krasuska, Zastępca Wójta - Pani Monika Wadowska oraz Pracownik Urzędu Gminy - Pan Andrzej Zych.

Podczas Uroczystości zostały przekazane życzenia Wójta Gminy Kolno Pana Henryka Dudy wraz z drobnym upominkiem oraz odczytano uroczyście list gratulacyjny Prezes Rady Ministrów Pani Beaty Szydło.

Jaka jest recepta Pani Heleny by móc obchodzić w tak świetnej formie setne urodziny? Zapytana odpowiada, że: trzeba dużo pracować, dużo się modlić i być za wszystko wdzięcznym.

Nasze spotkanie z Panią Heleną Berg było niezwykle wzruszające. Z ogromnym rozrzewnieniem wspominała lata spędzone w Gminie Kolno, Kabinach i wśród swoich sąsiadów. Pani Helena mimo przeżytych 100 lat jest nadal aktywną, piękną, mądrą i niezwykle ciepłą Osobą, a patrząc na Rodzinę można uważać, że również spełnioną i bardzo kochaną Mamą, Babcią i Prababcią.

Życzeniem Pani Heleny było, żeby pozdrowić od Niej całą Gminę Kolno. Takiej Jubilatce się nie odmawia. Pozdrawiamy zatem całą Gminę Kolno!

Kochana Pani Heleno, prosimy jeszcze raz w tym szczególnym Dniu przyjąć życzenia od Wójta Gminy Kolno Henryka Dudy, Przewodniczącej Rady Krystyny Krasuskiej oraz Mieszkańców Gminy Kolno, kolejnych stu lat życia w zdrowiu, pomyślności, pogody ducha i radości. Życzymy Pani jak najwięcej powodów do uśmiechu oraz dużo, dużo szczęścia! Ściskamy Panią bardzo mocno!

 

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
http://kolno-gmina.pl/mieszkancy/aktualnosci/1191-200-lat-pani-heleno#sigProId7d9702a674