slider 07 19 2017

Uprzejmie informujemy, iż Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła prace nad akwizycją Partnerów do trzeciej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 października.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z uprzejmą  prośbą o pomoc w dotarciu z tą informacją do jak najszerszego grona odbiorców poprzezrozpowszechnienie informacji oraz wstawienie na Państwa stronie internetowej: logo akcji, banneruorazpodlinkowane ich z witryną  https://polskazobaczwiecej.pl/

Materiały do pobrania dostępne są pod adresem: https://www.polskazobaczwiecej.pl/do-pobrania

Zainteresowane podmioty mogą zgłaszać swoje oferty od 10 lipca do 28 sierpnia.

Na początku września, po weryfikacji zgłoszonych ofert, Polska Organizacja Turystyczna rozpocznie kampanię promocyjną.

Osoby kontaktowe w podmiotowej sprawie:

Lider Projektu - Wicedyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej - Wojciech Ścibor wojciech.scibor@pot.gov.pltel. 22 536 70 63

Dorota Szulc dorota.szulc@pot.gov.pltel. 22 536 70 98 lub Joanna Turek joanna.turek@pot.gov.pltel. 22 536 70 53