Komputer, tablet czy smartfon nie muszą już straszyć!

W środę 19 kwietnia 2017 r. w Biskupcu odbyło się spotkanie dotyczące bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców Gmin z zakresu podstaw obsługi komputera, tabletu oraz smartfona.

Spotkanie odbyło się w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Biskupcu i zostało poprowadzone przez Panią Annę Wierzchowską – Dyrektor Centrum Edukacji ZDZ w Mrągowie.

Gośćmi spotkania „E-kompetencje bez barier” byli m. in. Pan Henryk Duda – Wójt Gminy Kolno oraz Pan Kamil Kozłowski – Burmistrz Biskupca, którzy dokonali oficjalnego otwarcia E-klubów poprzez symboliczne przecięcie wstęgi.

Przypominamy o możliwości skorzystania z BEZPŁATNYCH szkoleń z zakresu informatyki skierowanych między innymi do Mieszkańców naszej Gminy. Wystarczy pobrać dokumenty znajdujące się pod artykułem, wypełnić je i dostarczyć do Urzędu Gminy Kolno do Pana Andrzeja Zycha – Informatyka. Dokumenty można także otrzymać w Urzędzie Gminy Kolno.

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach!

 

DEKLARACJA