Jak zdobyć dofinansowanie na rozwój firmy? Kto może się o nie ubiegać? Na jaką pomoc można liczyć tworząc miejsce pracy? Między innymi te pytania padły podczas konferencji „Rozwój przedsiębiorczości w powiecie olsztyńskim”. Spotkanie odbyło się 22 marca, a jego organizatorami byli: Powiat Olsztyński i Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie. 

Na zaproszenie odpowiedziało kilkudziesięciu przedsiębiorców działających w różnych branżach na terenie powiatu olsztyńskiego i kilku gości z powiatu bartoszyckiego. Nie zabrakło też gospodarzy gmin w osobach burmistrza Barczewa Lecha Nitkowskiego, burmistrza Jezioran Leszka Boczkowskiego, wiceburmistrz Biskupca Katarzyny Nowakowskiej, wójta gminy Kolno Henryka Dudy i zastępcy wójta gminy Dywity Daniela Zadwornego. W spotkaniu uczestniczyła również wiceprezes W-M ARR Joanna Kościńska.

Więcej na stronie powiatu olsztyńskiego pod adresem:

http://www.powiat-olsztynski.pl/sa-srodki-na-rozwoj-zatrudnienie

1